Dr Bogacz

Usługi

Dentyści w Rudzie Śląskiej przyjmujący w klinice dr Bogacz oferują usługi z zakresu profilaktyki, leczenia ubytków zębów, leczenia kanałowego, odbudowy estetycznej koron zębów, stałych i ruchomych uzupełnień protetycznych. Poza tym wykonujemy szereg zabiegów z dziedziny chirurgii jamy ustnej, w tym implantologii wykonywanych przez specjalistę chirurgii stomatologicznej. Zapraszamy na wizytę pacjentów w każdym wieku, nawet tych najmłodszych 😉

Dbając o komfort pacjenta oferujemy bezpłatne znieczulenie do każdego zabiegu.

Stale się doskonalimy, uczestniczymy w kursach i konferencjach, aby zapewnić najwyższą jakość usług i nowoczesne rozwiązania.

Klinika stoamtologiczna dr Bogacz w Rudzie Śląskiej dysponuje najnowocześniejszym sprzętem stomatologicznym, m.in. radiowizjografią, wirówką PRF, kamerą wewnątrzustną, systemem maszynowym do opracowywania kanałów. Podążamy z duchem czasu i stale doposażamy nasz gabinet inwestując w coraz to lepsze i nowsze sprzęty tak by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Już wkrótce w naszym centrum będzie możliwość wykonania Tomografii Komputerowej (CBCT), co pozwoli nam na jeszcze dokładniejszą diagnostykę i precyzyjne planowanie zabiegów.