Dr Bogacz
ul. E.Kokota 80, 41-711 Ruda Śląska Pn - Czw 14:00-19:00, Pt 10:00-15:00 +48 530 028 028

Usługi

W naszym gabinecie oferujemy usługi z zakresu profilaktyki, leczenia ubytków zębów, leczenia kanałowego, odbudowy estetycznej koron zębów, stałych i ruchomych uzupełnień protetycznych, a także szereg zabiegów z dziedziny chirurgii jamy ustnej, w tym implantologii wykonywanych przez specjalistę chirurgii stomatologicznej. Zapraszamy na wizytę pacjentów w każdym wieku, nawet tych najmłodszych 😉

Dbając o komfort pacjenta oferujemy bezpłatne znieczulenie do każdego zabiegu.

Stale się doskonalimy, uczestniczymy w kursach i konferencjach, aby zapewnić najwyższą jakość usług i nowoczesne rozwiązania.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem stomatologicznym, m.in. radiowizjografią, wirówką PRF, kamerą wewnątrzustną, systemem maszynowym do opracowywania kanałów. Podążamy z duchem czasu i stale doposażamy nasz gabinet inwestując w coraz to lepsze i nowsze sprzęty tak by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Już wkrótce w naszym centrum będzie możliwość wykonania Tomografii Komputerowej (CBCT), co pozwoli nam na jeszcze dokładniejszą diagnostykę i precyzyjne planowanie zabiegów.